سرنوشت امام موسی صدر به زودی مشخص خواهد شد
45 بازدید
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت ایت الله فلاحیان
تعداد شرکت کننده : 0

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: با توجه به اینکه قذافی تحت تعقیب شورای انقلابیون لیبی است یقینا در روزهای آینده سرنوشت ربایش امام موسی صدر مشخص خواهد شد.

علی فلاحیان عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز قدس گفت: مردم ولایی کشورمان در روز قدس امسال در لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب پر شور در راهپیمایی حضور پیدا کردند.

وی افزود: علت استقبال مردم کشورمان و دیگر مردم منطقه از راهپیمایی روز قدس به دلیل تحولات عظیم مردمی در منطقه است که در کشورهایی نظیر مصر، بحرین ، تونس و لیبی رخ داده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری به تاثیر روز قدس بر روند تحولات منطقه اشاره و افزود:  دولت های دست نشانده و دیکتاتور در منطقه که سیاست های غربی ها را به اجرا در می آورند، همواره در تقابل با آرمان فلسطین بودند و لی این بیداری موجب سقوط این حکام دست نشانده شد.

فلاحیان با بیان اینکه هم اکنون شاهد هستیم که حاکمان طرفدار فلسطین در کشورهای منطقه به حکومت می رسند، گفت: معتقدم با توجه به تحولات منطقه پشتیبانان ملت فلسطین بیشتر خواهند شد این قیام ها در تقابل با رژیم صهیونیستی خواهد انجامید.

وزیر اسبق اطلاعات در خصوص سقوط حکومت قذافی و سرنوشت امام موسی صدر اظهار داشت: تاکنون وضعیت شهادت یا زنده بودن امام موسی صدر مشخص نشده است شایعات زیادی پیرامون سرنوشت ایشان وجود دارد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه قذافی تحت تعقیب شورای انقلابیون لیبی است یقینا در روزهای آینده حقیقت ربایش امام موسی صدر مشخص خواهد شد.

آدرس اینترنتی