موضع شفاف در برابر فتنه شاخص اصولگرایی است
45 بازدید
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

آيت الله فلاحيان مرزبندی شفاف با فتنه را از شاخص‌های اصولگرایی دانست و با اشاره به سکوت برخی خواص در برابر فتنه گفت: ساکتین فتنه هم‌اینک مورد ملامت قرار گرفته‌اند.

به گزارش پايگاه اينترنتي آيت الله فلاحيان، ايشان  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به ضرورت‌ تحقق وحدت اصولگرایی در شرایط کنونی گفت: شاخص‌هایی که امام راحل و مقام معظم رهبری همانند استکبار ستیزی، تأکید بر حاکمیت دینی و ارزش‌ها، عمل به آ‌موزه‌های انبیاء و ایستادگی در مقابل کسانی که تجدد‌گرایی می‌کنند و به نحوی قصد دارند که در مقابل دشمن تسامح و تساهل کنند، عواملی هستند که بر اساس آن وحدت اصولگرایی شکل می‌گیرد.

وی در این باره افزود: استکبارستیزی هم باید در مقابل کسانی باشد که قصد تعامل یا گفت‌وگو با دشمنان دارند، به این معنا که فکر می‌کنند دشمن اینقدر ساده است که ما با او به مذاکره بنشینیم؛ دشمنان به دنبال منافع خودشان بوده و با اسلام هم مخالف هستند.

آيت الله فلاحيان تصریح کرد: اصولگرایان باید به دنبال این باشند که در جامعه عدالت قضایی و اجتماعی که از آرمان‌های امام(ره) است، پیاده شود، اصولگرایان نباید دنبال این باشند که از طبقه‌ای خاص دفاع شود.

نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري همچنین مرزبندی شفاف با فتنه را جزو شاخص‌های اصولگرایی دانست و با اشاره به اقدامات فتنه‌گران تأکید کرد: فتنه‌گران نظرات رسمی وزارت کشور و شورای نگهبان را قبول نکردند، بعد هم که قرار شد 10 درصد از صندوق‌ها بازشماری شوند تا اگر تقلبی صورت گرفته مشخص شود، وقتی نتایج بازشماری به نفع‌شان نبود، باز هم قبول نکردند و در نهایت سخنان رهبر انقلاب را هم نپذیرفتند.

وی در ادامه این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: فتنه‌گران در مقابل همه دست‌اندرکاران انتخابات ایستادند و زمانی هم که نتیجه انتخابات را نپذیرفتند، مردم تحریک شدند و فتنه ایجاد شد.

وزیر اسبق اطلاعات اظهار داشت: ساکتین در برابر فتنه هم شامل دو بخش هستند، یک بخش کسانی که اطلاع نداشتند و بخش دیگر کسانی که در مقابل فتنه‌گران باید بر اساس وظیفه و موقعیت اجتماعی می‌ایستادند، ولی در مقابل حرف ناحق فتنه‌گران سکوت کردند.

آيت الله فلاحیان در پایان تصریح کرد: این افراد در حد سکوت‌شان مورد ملامت و هجمه قرار گرفتند و الان هم نمی‌گویند که ما در زمره اصولگرایان نیستیم، آنها در مورد فتنه کوتاه آمدند.

آدرس اینترنتی